אודות

 נעים מאוד, שמי עירית צוקר ואני מעצבת פנים, בעלת סטודיו לעיצוב פנים.

בהשכלתי מהנדסת תעשיה וניהול, בוגרת לימודי תעודה של המסלול לעיצוב פנים והיום גם מרצה בקורסים של עיצוב פנים במכללת קווים.
הסטודיו שלי מתמחה בעיקר בעיצוב של משרדים. אחרי שנים כאשת הייטק בכירה, אני מכירה מבפנים את הצרכים של עבודה במשרד, באופן ספייס, בחדרי ישיבות, בשילוב בין חללי עבודה משותפים לפינות פרטיות.
אני מביאה לעולם העיצוב את ניסיוני רב השנים בניהול פרוייקטים, כשהמטרה היא להגיע לתוצאה בדרך נעימה בעזרת שמירה על התקציב, על לוחות הזמנים, על תפקוד המשרד כרגיל ככל האפשר, וכל זאת מבלי להתפשר על העיצוב.
אני מאמינה שמשרד המעוצב באופן המתאים לחברה, תורם בצורה משמעותית ביותר לסביבת עבודה נעימה ומעוררת השראה, למקום שימשוך מועמדים ועובדים פוטנציאליים, למקום שניתן להזמין אליו בגאווה לקוחות ומשקיעים, למקום שמעודד תפוקה גבוהה ולמקום שטוב וכיף לבוא אליו כל יום.


 האני מאמין שלי ואיך אני יכולה לעזור לכם

אני מאמינה שכשאנחנו עובדים בחלל הרמוני ואסתטי, זה עוזר לנו לתפקד טוב יותר כעובדים. אני מאמינה ששיפוץ יכול להיות דבר מאוד מורכב ומלחיץ, וחלק מהתפקיד שלי הוא לעזור לכם לנהל את התהליך כולו, כך שתהנו מהתוצאה ושהדרך תעבור כמה שיותר בקלות.
אני מאמינה שבתהליך השיפוץ צריך לשים לב קודם כל שיהיה נוח ומיד אחר כך שיהיה יפה,וחלק מהתפקיד שלי הוא לדאוג שיהיה לכם משרד מקסים ויפה, ומאוד מאוד פרקטי!
אני מאמינה שחלק מהקושי בשיפוץ קשור לכמות הענקית של החלטות שצריך לקבל, וחלק מהתפקיד שלי הוא לעזור לכם בזה – בעיקר בעזרת הדמיות תלת מימד שתומכות בכל החלטה שעליכם יחד עם ניהול תקציב לאורך כל השיפוץ.
אני מאמינה שבכל סגנון אפשר להגיע לחלל מעוצב, יפה ונח וחלק מהתפקיד שלי הוא ללמוד את הדברים שאתם אוהבים ולדאוג שיתחברו ביחד באופן הרמוני ומעוצב, כך שתרגישו שהמשרד שלכם משקף במדויק אתכם ואת המסרים שתרצו להעביר.
 

בנתיים, בזמן שאתם פה באתר, אתם יכולים לשוטט ולהכיר את הסטודיו קצת יותר- בבלוג תוכלו למצוא הרבה מידע שימושי, בעיצוב משרדים- חומר למחשבה תוכלו למצוא הדרכות למגוון נושאים הקשורים לשיפוץ ועיצוב משרדים,  ובגלריות של התמונות תוכלו לראות דוגמאות לעבודות בתחום עיצוב משרדים 

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שיפוץ, שאלה וייעוץ.
שלכם, עירית

לקביעת פגישה:


לקביעת פגישה:

לעוד משרדים מעוצבים

עיצוב משרדים לחברת גט,  1800 מ"ר ממעטפת
עיצוב משרדים לחברת בטאמ- 600 מ"ר ממעטפת
עיצוב משרדים לחברת אנג'יסופט - 1800 מ"ר ממעטפת
עיצוב משרדים לחברת first impression
עיצוב פנים לחברת ריינדיר אנרגי
עיצוב משרדים לחברת דאטורמה- פרויקט המשך
עיצוב משרדים לחברת פרסום מנצ' - 350 מ"ר שיפוץ
עיצוב משרדים לחברת טאנדמוויז - עיצוב פנים של 80 מ"ר
עיצוב משרדים לחברת מנפאואר
עיצוב משרדים לחברת דאטורמה - שיפוץ של 900 מ"ר
עיצוב משרדים לחברת ISI
עיצוב משרדים לחברת אופטימוב