אודות

 נעים מאוד, שמי עירית צוקר ואני מעצבת פנים, בעלת סטודיו לעיצוב פנים.

בהשכלתי מהנדסת תעשיה וניהול, בוגרת לימודי תעודה של המסלול לעיצוב פנים והיום גם מרצה בקורסים של עיצוב פנים במכללת קווים.
הסטודיו שלי מתמחה בעיקר בעיצוב של משרדים. אחרי שנים כאשת הייטק בכירה, אני מכירה מבפנים את הצרכים של עבודה במשרד, באופן ספייס, בחדרי ישיבות, בשילוב בין חללי עבודה משותפים לפינות פרטיות.
אני מביאה לעולם העיצוב את ניסיוני רב השנים בניהול פרוייקטים, כשהמטרה היא להגיע לתוצאה בדרך נעימה בעזרת שמירה על התקציב, על לוחות הזמנים, על תפקוד המשרד כרגיל ככל האפשר, וכל זאת מבלי להתפשר על העיצוב.
אני מאמינה שמשרד המעוצב באופן המתאים לחברה, תורם בצורה משמעותית ביותר לסביבת עבודה נעימה ומעוררת השראה, למקום שימשוך מועמדים ועובדים פוטנציאליים, למקום שניתן להזמין אליו בגאווה לקוחות ומשקיעים, למקום שמעודד תפוקה גבוהה ולמקום שטוב וכיף לבוא אליו כל יום.

 האני מאמין שלי ואיך אני יכולה לעזור לכם

אני מאמינה שכשאנחנו גרים ועובדים בחלל הרמוני ואסתטי, זה עוזר לנו לתפקד טוב יותר כהורים, כבני זוג, כילדים, כמארחים וכעובדים. אני מאמינה ששיפוץ יכול להיות דבר מאוד מורכב ומלחיץ, וחלק מהתפקיד שלי הוא לעזור לכם לנהל את התהליך כולו, כך שתהנו מהתוצאה ושהדרך תעבור כמה שיותר בקלות.
אני מאמינה שבתהליך השיפוץ צריך לשים לב קודם כל שיהיה נוח ומיד אחר כך שיהיה יפה,וחלק מהתפקיד שלי הוא לדאוג שיהיה לכם משרד/ בית מקסים ויפה, ומאוד מאוד פרקטי!
אני מאמינה שחלק מהקושי בשיפוץ קשור לכמות הענקית של החלטות שצריך לקבל, וחלק מהתפקיד שלי הוא לעזור לכם בזה – בעיקר בעזרת הדמיות תלת מימד שתומכות בכל החלטה שעליכם לקבל.
אני מאמינה שבכל סגנון אפשר להגיע לחלל מעוצב, יפה ונח וחלק מהתפקיד שלי הוא ללמוד את הדברים שאתם אוהבים ולדאוג שיתחברו ביחד באופן הרמוני ומעוצב, כך שתרגישו בבית שלכם לגמרי בבית.
 

 בנתיים, בזמן שאתם פה באתר, אתם יכולים לשוטט ולהכיר את הסטודיו קצת יותר- בבלוג תוכלו למצוא הרבה מידע שימושי, ובגלריות של התמונות תוכלו לראות דוגמאות לעבודות בתחום עיצוב משרדים , עיצוב בתי קפה וכן עיצוב דירות ובתים.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שיפוץ, שאלה וייעוץ.
שלכם, עירית