הסטודיו

IZ Studio הינו סטודיו לעיצוב משרדים וחללים מסחריים, ממוקם ברמת השרון. הסטודיו מתמחה בעיצוב פנים ועוסק בנוסף בעיצוב גרפי ועיצוב מוצר.אנחנו מאמינים כי תפקידו של החלל הוא לשרת את החברה ואת העובדים שלה. אנחנו מאמינים כי בעיצוב החלל צריך לקחת בחשבון את המצב היום ואת החברה מחר. אנחנו מאמינים כי עיצוב נכון עושה את המשרד להרבה יותר ממקום עבודה. ואנחנו יודעים כי תכנון נכון ועבודה מתודית ישיג את כל מה שאנחנו מאמינים בו.    

הסטודיו הוקם ב 2012 ע"י עירית צוקר, בעלת Bsc בהנדסת תעשיה וניהול ובוגרת מסלולים לעיצוב פנים ועיצוב גרפי.

העבודה שלנו מתודית ומבוססת על שיתוף פעולה עם הלקוח מהרגע הראשון. מתחילים בהרבה הקשבה: אנחנו נדבר עם כולם במשרד שלכם, לומדים על הרצונות, החלומות, השותפים לדרך, הלקוחות, המוצרים, הצרכים, האילוצים וכמובן התקציב. בסוף השלב הראשון מייצרים עבורכם תכנית העמדה בעזרתה נוכל לוודא יחד שכל מה שצריך נכנס, לכל עובד בהווה ובעתיד יש מקום. בשלב השני נעבור לתכנית העיצוב.

עיצוב זה עסק עדין, כזה שמצריך דיאלוג, סיעור מוחות ולפעמים קצת ייצר. נייצר עבורכם תהליך קבלת החלטות ברור וקל ככל הניתן: אנחנו ממחישים את כל הרעיונות העיצוביים שלנו בעזרת הדמיות תלת ממד ובמקביל אנחנו בונים אומדן תקציבי לכל העבודה. אתם יכולים לראות מה תקבלו וכמה יעלה. בשלב הזה  קל מאוד להוריד ולהוסיף לשנות צבעים ולרבע מעגלים - המחשב הוא חבר. אחרי שיש לנו תכנית עיצוב ותקציב אנחנו מלווים אתכם בכל שלבי הביצוע: תוכניות עבודה, כתבי כמויות לקבלנים השונים, ליווי בבחירת כל בעלי המקצוע, הזמנת הריהוט, האקססוריז, הגרפיקה וכל מה שנדרש עד הכניסה המרגשת.כחלק מהעיצוב הכולל אנחנו מתכננים פריטים אייקונים, כאלו שמיוחדים רק למשרד שלכם, לשם כך יש לנו סדנה, המתמחה בעץ ותאורה שם אנחנו מייצרים את הפריטים המותאמים אישית למשרד שלכם.  

אנחנו מאמינים שהדרך למשרד הנכון עוברת בהבנה של החלומות והאילוצים, חזון עיצובי ברור, בעלי מקצוע מעולים ועמידה בזמנים ובתקציב.

ואנחנו ממש טובים בזה.

הצוות

En
He