עיצוב משרדים טוב הוא כמו Elevator Pitch - הרצון הוא לאפשר ללקוח ומשקיע להבין ולהתחבר מהר למסר שלכם ובכך לאפשר לעיצוב המשרדים לתמוך ולעזור בכל תהליך המכירה.

כשאני מתכננת עבורכם משרד, המשימה שלי היא לייצר עבורכם משרד ש"ידבר" את הערכים והחזון שלכם, שיהווה סביבת עבודה נעימה ומעוררת השראה, שיהיה מקום שהעובדים ישמחו להגיע אליו, מקום שתרצו לארח בו משקיעים, לקוחות ושותפים פוטנציאלים, מקום שיהיה שלכם:)
משרד מעוצב המשדר חדשנות וטעם טוב, ימשוך מועמדים איכותיים יותר, יקל על סגירת עסקאות עם לקוחות ומשקיעים פוטנציאלים וישמר טוב יותר את עובדי החברה.

עיצוב-משרדים-עיצוב-משרד-הייטק-דרום-תל-אביב-מטבחון

 

 

היכרות והבנת הצרכים הפיזיים-

לפני שמתחילים להשתעשע בצבעים ובחומרים מתקיים שלב של היכרות מעמיקה. בשלב זה אשאל אתכם שאלות רבות הנוגעות לכמות העובדים, הפונקציות השונות במשרד, אופי העבודה של כל מחלקה, דרך העבודה, וכו... נעבור ביחד על כל הסעיפים - ככל שתיהיו יותר מגובשים אכיר אתכם מהר וטוב יותר. לקראת פגישות עם מתכננים פוטנציאלים, אני ממליצה בחום לעבור על השאלון לדוגמא באתר ולנסות לענות קודם כל בתוך החברה על הסעיפים השונים שבו - לשאלון לדוגמא שכדאי למלא לקראת שיפוץ ועיצוב משרדים

לפעמים כשזה מתאים ונכון, אני מאוד אוהבת לראיין את העובדים שלכם. אנחנו מכריזים על יום ושעה, ומי שרוצה מגיע ומציע. הרעיונות והצרכים שעולים מהשיחות הלא פורמליות הללו מוצאים ביטוי בתכנון, וגם עוזרים לי להבין ברובד נוסף את ה"נשמה" של החברה.
בסטודיו נשב על תכניות העמדה, מיקום החדרים, העמדות, חדרי הישיבות, המטבח וכו..
לאחר הערות ותיקונים יסתיים השלב הזה ותהיה לנו תכנית העמדה סגורה.

עיצוב-משרדים-משרד-פירסום-מסדרון

 

 

הבנה של הערכים והמיתוג

בשלב הקודם כבר שמעתי הרבה מאוד על החברה שלכם, הבנתי את הביזנס העיקרי והתחלתי כבר לחשוב על אלמנטים עיצוביים שימחישו את החזון והערכים של החברה.
כשאני מעצבת משרד, חשוב לי לממש את המסר שלכם דרך הקירות, הצבעים והריהוט. המטרה היא לתת לחלל להעביר עבורכם את ה-elevator pitch . עיצוב משרד באופן הזה יוצר חיבור רגשי של העובדים והמבקרים עם החברה והמותג ומקל עליכם לגייס מועמדים נחשקים ולהשיג לקוחות חדשים.
לדוגמאות ואפשרויות של מיתוג החברה בעזרת עיצוב המשרדים
כדי שתדעו בדיוק איך הדברים יראו וכמה יעלו, אנחנו בסטודיו מכינים מצגת תמונות בתלת ממד של כל החללים במשרד, ומצרפים גם תקציב מפורט המכיל הערכות של כל העלויות הדרושות.
דרך ההדמיות והתקציב אנחנו מקבלים את כל ההחלטות ויכולים לסגור את תכנית העיצוב.

 

 

 

 

מימוש

אחרי שאישרתם את המצגת אנחנו בסטודיו עוברים לשלב המימוש של הפרויקט. המטרה של השלב הזה היא לדאוג עבורכם לשיפוץ שייצור מינימום הפרעות לשגרת העבודה שלכם.
מתוך התכנית המאושרת אנחנו מייצרים תכניות עבודה וכתב כמויות, בוחרים קבלני ואנשי ביצוע, והפרויקט מנוהל על ידי הסטודיו מא' עד ת'.
מניסיוני, מימוש מוצלח מורכב מעבודה עם אנשי מקצוב מעולים ,ניהול נכון של הזמן וניהול ושמירת התקציב.
כאשר אנחנו עומדים בזמנים ובתקציב, והאווירה באתר נעימה ומקצועית – לכם יש שקט נפשי ואנחנו יכולים לסיים את העבודה על הצד הטוב ביותר.

לתהליך המלא של עיצוב משרדים עם הסטודיו שלנו 

עיצוב-משרדים-עיצוב-משרד-הייטק-רמת-החייל-סלון

 


לקביעת פגישה:


לקביעת פגישה:

לעוד משרדים מעוצבים

עיצוב משרדים לחברת גט,  1800 מ"ר ממעטפת
עיצוב משרדים לחברת בטאמ- 600 מ"ר ממעטפת
עיצוב משרדים לחברת אנג'יסופט - 1800 מ"ר ממעטפת
עיצוב משרדים לחברת first impression
עיצוב פנים לחברת ריינדיר אנרגי
עיצוב משרדים לחברת דאטורמה- פרויקט המשך
עיצוב משרדים לחברת פרסום מנצ' - 350 מ"ר שיפוץ
עיצוב משרדים לחברת טאנדמוויז - עיצוב פנים של 80 מ"ר
עיצוב משרדים לחברת מנפאואר
עיצוב משרדים לחברת דאטורמה - שיפוץ של 900 מ"ר
עיצוב משרדים לחברת ISI
עיצוב משרדים לחברת אופטימוב