ממליצים


את עירית הכרתי מהמלצתו של איש יקר ….
עירית בעלת רוח צעירה מבינה עניין בעלת חוש הנדסאי מעולה!ויחד עם החוש האסטתי יצרה לנו משרד מדהים פשוטו כמשמעו!
התקציב היה קטן ,הזמן היה קצוב ומה שנוצר השאיר את עובדיי החברה כאן עם פה פעור.
חייבת לציין שהיא ידעה כיצד לנהל את הפרוייקט בצורה מדוייקת עיניינת ,יפה ,גם כאשר נוצרו בלתמי"ם ידעה לפתור אותם בצורה הטובה ובדרך המהירה !
המשרד קיבל מחמאות יישר כוח כל הכבוד!!!!!
יש לציין שאנו יוצאים בפרוייקט נוסף של שינויים כאן במשרד(בגין שינויים אירגוניים )וכמובן אנו פונים לעירית,חברים הבינו את המשמעות ."

פטריסיה נוימן
bwin.party marketing


 את עירית הכרתי בסדנת עיצוב שהעבירה.
עירית הצליחה בקלות להתחבר ולתת שירות בעיצוב מעבדה כימית אצלי בעבודה. חושים מפותחים –יחד עם דמיון רב ויכולת להבין את הבקשות של הלקוח הצליחה עירית להציג לי בעזרת סימולציה כיצד תראה המעבדה הכימית.
התקציב היה קטן ,הזמן היה קצר ומספר רב של קבלנים היו מעורבים בבניית המעבדה.
התקשורת עם עירית לאורך הפרויקט הייתה מעולה, ומספר פעמים ביקשתי את עזרתה עקב שינויים לא מתוכננים- וללא דחיות היא מיד הסכימה ובאה להקשיב ולעזור.
המעבדה הכימית יצאה מאוד יפה! ומעוצבת בהתאם לרוח הארגון. כל החוקרים והטכנאים שעובדים בה מרגישים את ההבדל- וזה הכי חשוב.
עירית תודה רבה!

אמיר גולד
נתניה


 בעלי והגדולות נסעו לחודש לחו"ל בארה"ב באוגוסט שעבר אני נשארתי עם הקטנטונת השלישית בבית. זו היתה הזדמנות פז להפוך חדר צפוף ובלתי אפשרי של שלוש בנות (1.5,6,8) מכזה שרק ניתן לישון בו לכזה שניתן ממש לחיות בו.
התקציב היה מוגבל וגם הזמן ועירית לקחת את האתגר באהבה ובהתלהבות רבה (ומדבקת!). עמדנו בתקציב (ואף נשארנו עם עודף) והצלחנו להרים בתוך ימים מעטים חדר חדש ומקסים ששינה את פני הבית (החזיר לחדר את ספרי הילדים, שולחן הציור ומשחקים שהיו פזורים בסלון ובחדר העבודה). בזכות השילוב של החשיבה ההנדסית עם היצירתיות של עירית קיבלנו חדר יפה ומזמין. הילדות היו מאושרות והסדר נשמר גם היום, שנה ויותר לאחר מכן.
בסיום לא ניתן היה להבחין בין תמונות האילוסטרציה משלב התכנון לבין התמונות של ה"אחרי".
מחכה כבר לפרויקט הבא שלנו ביחד

ד"ר ליאת בסיס
רמת השרון


 עירית יקירתנו!!
מזה שנים שאנחנו חולמים, מקווים ורוצים "לעשות משהו עם הבית". תקופה ארוכה הרגשנו שיהיה בלתי אפשרי לתת מענה לכל צרכינו במסגרת הדירה שלנו. לפני מספר חודשים החלטנו שיוצאים לדרך!! נסכת בנו את הידיעה ש"הכל אפשרי" וגיבית אותה בהדמייה צבעונית שנראתה נהדר על הנייר, אך התקשינו לדמיין אותה קמה לתחייה.
אז כמו שחזרת והכנת אותנו, עברנו תקופת שיפוצים וחידושים מאתגרת, מעניינת ומלאה בקבלת החלטות. התרגשנו מכל שינוי ולו הקל ביותר שחווינו, התכנית הפכה לעניין ממשי, ואנחנו מצאנו את עצמנו חיים את התכנונים, ב-ד-י-ו-ק כפי שרצינו.
ההפתעה הגדולה ביותר הינה שהבית נראה כאילו התרחב וצמח לכבוד השינויים הללו…לכל אחד הפינה המתאימה לו, השקט שנכון עבורו, הגוונים שמרגיעים אותו.
לנו יש חדר עבודה מדויק, ממלא אנרגיות ומעורר עשייה.
תודה גדולה על הפיכת החלום למציאות, על חשיבה פרקטית ויצירתית שבזכותה נמצא פתרון לכל קושייה שהעלינו ועל האנרגיות שאת מביאה איתך.
אוהבים אותך!

משפחת מורנו
רמת השרון עירית היקרה,
רציתי להודות לך על תרומתך לשדרוג הקליניקה שלי. בזמן קצר, בתקציב מוגבל, ובהמון נחישות וסבלנות, עזרתי לי להפוך חדר קצת מבולגן לקליניקה מקצועית ומרשימה, גם פונקציונלית וגם נעימה, תוך הפגנת רגישות לצרכים של שאר בני הבית.
השדרוג היה כרוך בהזזת רהיטים מאוד כבדים, מה שגרם לי לדחות ולהדחיק את הפרויקט עד שאת נכנסת לתמונה. לך כמובן היה ברור בראשך איך הקליניקה תראה, אבל לאדם הפשוט זה לא קל לדמיין. לכן טרחת לבצע הדמיה תלת-מימדית, בדיקנות וסבלנות, כדי שאני אוכל להבין מהן האפשרויות העומדות בפני, ולבחור את האפשרות הטובה ביותר.
היית עשר!!
תודה

לימור פלד
יועצת הנקה מוסמכת, רמת השרון


 עירית,
ברצוננו להודות לך על העבודה המעולה שעשית בדירתנו החדשה אשר הפכה אותה לבית מושלם עבורנו.לכל אורך הדרך היית קשובה לצרכינו ובקשותינו ועשית את עבודתך בסבלנות רבה, מקצועיות ועם חיוך על הפנים.
ליווית אותנו בכל שלבי העבודה ותוך כדי הסברת, יעצת, האזנת, הבנת, הרגעת, הנחית, תמכת… לא יכולנו לבקש יותר!
אז שוב תודה, המון הצלחה ונתראה בבית הבא…

מיטל ואורן אלזם
פתח תיקווה