כתבו עלינו


ספר אדריכלי 2016

השנה נבחרתי להשתתף בספר אדריכלי 2016 בהוצאת טבע הדברים.

מנכ"ל ההוצאה מאמין שעל אף העושר של העולם הדיגיטלי , עדיין יש כח רב לתמונות אדריכליות מודפסות. מתוך האמונה הזאת טבע הדברים מוציאים כבר שש שנים ספר המרכז בתוכו עבודות של אדריכלים ומעצבים. היה מאוד כיף לקבל השנה לכבוד פסח את הספר היפה, ולמצוא את ארבעת הדפים של הפרויקטים שלי. מוזמנים להציץ  

להצצה בדפי הפרויקטים של הסטודיו


כתבה בדה מרקר על עיצוב משרדי דאטורמה

זה היה ממש נחמד-

קיבלתי יום אחד טלפון מדה-מרקר - אנחנו עושים כתבה על עיצוב משרדים. נרצה לעשות כתבה על עיצוב משרדי דאטורמה. דאטורמה היא חברה שהיה לי העונג לעצב עבודה מספר פרויקטים שונים (כולל אחד בלונדון:) וזאת הרבה בזכות העובדה שהחברה גדלה במהירות וכל שנה זקוקה לעוד ועוד מקומות חדשים. לכתבה המלאה מוזמנים להכנס לפה

לפרויקט המלא - כל התמונות, ההדמיות והתמונות לפני - לחצו פה

 


משרד פרסום מנצ' - בניין ודיור

משרד הפרסום המגניב והנועז מנצ' היה חוויה עיצובית מהנה מפגישת ההיכרות ועד היום.

שלושת השותפים הם באמת מנצ'ים אמיתיים (אנשים טובים באידיש). רתמתי מיד ובהתלהבות את כישורי הכתיבה והאיור המצויים שמשרד בשפע, והפכנו קיר מכוער במיוחד לאומנות של 26 מ"ר. היה מדהים לעבוד עם קבוצה כזאת וכולנו מאוד אוהבים את מה שיצא. גם ביניין ודיור נדלקו ופרסמו הכל בכתבה אצליהם.

לכתבה שנעשתה על משרדי מנצ'


נבחרי השנה 2015 - בניין ודיור

תחרות נחרי השנה של בניין ודיור בתחום עיצוב משרדים-

בניין ודיור בחרו את חמשת המשרדים הנבחרים שלהם לשנת 2015 - ואחד המשרדים שלי נמצא בחמישיה המכובדת הזאת. בתחרות שנערכה לא זכינו במקום הראשון - אבל היה כיף להשתתף :)

התחרות 


עיצוב משרדים ברמת החיל - בניין ודיור

משרדים לחברת דאטורמה שיושבת ברמת החייל
היה לי העונג לתכנן ולעבוד עם חברה מקסימה ומלאת פוטנציאל. את הפרויקט הזה סיימתי יחד איתם בשנת 2014. לאחר מכן ליוויתי את החברה בעוד פרויקט בארץ ובהמשך עיצבתי להם את המשרדים בלונדון. בקצב הגדילה שלהם בשנת 2017 יהיו כבר תמונות חדשות, בנתיים- זוהי הכתבה שנעשתה על יגי בניין ודיור לאחר שאהבו את מה שיצא.

לכתבה על עיצוב משרדי דאטורמה


Xnet - אוהבים מדבקות קיר?

מי שמכיר אותי יודע שאני מאוד אוהבת לעבוד עם מדבקות קיר.
מדבקת קיר טובה יכולה להכניס לחלל הרבה הומור ועיצוב, בלי עלויות גבוהות ובלי עבודה קשה. ממש מזמן עשיתי סירטון שמדגים איך מדביקים מדבקת קיר - כדי שבאמת לא יהיו תירוצים להכנסת עיצוב :) Xnet ראו את הסירטון, ראיינו אותי והשתמשו וידאו לכתבה אלהם באתר.

לקריאת הכתבה ב-Xnet


מטבח ירוק בבית בכפר סבא - כתבה במאקו

הזוג הנחמד מכפר סבא היה פתוח לכל אפשרות אבל עלדבר אחד היה סגור מהיום הראשון - המטבח יהיה ירוק!
התחלנו מהמטבח והמשכנו על הצבעוניות המגניבה לכל שאר החללים בבית. אריחים מצויירים בחדרי הרחצה, גופי תאורה בסגול, שילוב של עץ גושני והכל ביחד יצר דירה חמודה ומלאת חיים. מאקו ראו, אהבו ופירסמו.
לכתבה במאקו - דירה ציבעונית בכפר סבא


דירת גג ברמת השרון - בניין ודיור

אחת הדירות הראשונות ששיפצתי מקצה לקצה.
דירה לזוג עם שלושה בנים. בשיפוץ לא השארנו אפילו קיר אחד - חדרי הבנים עברו לקומת הגג, וחדר ההורים יחד עם המטבח, הסלון ופינת העבודה נבנו בקומה הראשונה. העבודה היתה מרתקת ומאתגרת, מהתכנון המוקפד שניצל כל מטר לצרכים שהוכתבו, דרך ביצוע מדרגות מחדש ועד בחירת הזכוכית הסגולה במטבח. בניין דיור פרסמו על הדירה כתבה.
לקריאת הכתבה המלאה בבניין ודיור